PhoneHizmet Numaramız :0.312 395 59 40
  • TR
  • EN

Yapı Malzemeleri ve İnşaat sektöründeki uzun yılların tecrübesine sahip uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize pek çok hizmeti FT Makina markasının kalite ve güvenirlik standartları kapsamında vermekteyiz.

Şirketimiz perakende ve toptan yapı malzemeleri satışında zengin ürün çeşidi ile hizmet vermeye devam etmektedir.Kurulduğu yıldan itibaren gösterdiği hassasiyetin bir sonucu olarak daha nice yıllar hizmet vermeye adaydır.Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak inşaat sektöründe çözüm üreten ve paylaşan bir görüntü çizmektedir.

Amacımız;kalite ve hizmette süreklilik temin etmek , müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak,çevreye ve topluma sürekli bir katma değer sağlamaktır.toplam kalite yönetimi ilkelerine uymak,müşteri isteklerini kusursuz karşılayabilmek,özgüvenimizden hareketle sektörün gerekliliklerini yerine getirmektir. Dürüst, güvenilir, kaliteli hizmet ilkelerimiz başarılı çalışmamızdaki istikrarın da kaynağıdır.

FİRMAMIZDA YÜZLERCE ÇEŞİT MARKA VE MODEL EKİPMANLARI BİR ARADA BULUNDURMAKTAYIZ.TEDARİKÇİSİ OLDUĞUMUZ MARKALARIMIZDAN BAZILARI AŞAĞIDA BELİRTİLMİŞTİR...